zsebibaba 1. korcsoportos vidékbajnokság

Utolsó módosítás dátuma : 2019. május 23.

május 12. Budapest

Egyetemünk és a Sporttudományi Intézet támogatásával 2017 szeptemberétől indult megújult formában torna szakosztályunk Varga Attila Tanár Úr irányításával. A Sport 21 program keretében az Egerben folyó sportszakmai munkát új alapokra helyeztük, célként jelöltük meg a torna sportág utánpótlás bázisának növelését, kiszélesítését, a tehetséggondozást, versenyfelkészítést. A szakmai munkába bekapcsolódott egyetemünk több hallgatója is, egyrészük pedig sportszakmai gyakorlatát teljesítette az edzéseken.

A legkisebbek első megmérettetésére május 12-én került sor Budapesten. A zsebibaba 1. korcsoportos vidékbajnokságon sikerült a lányoknak a harmadik helyet megszerezniük, ami egyben életük első tornaversenye is volt.

A csapat tagjai voltak: Bódi Zsófia, Sebestyén Nóra, Bárdos Blanka, Szakács Lili, Majoros Anna.

Felkészítők: Mocsárkó Zsófia egyetemi hallgató, Toronya Alexandra táncpedagógus és Varga Attila.