XVII. ORSZÁGOS NEVELÉSTUDOMÁNYI KONFERENCIA

Utolsó módosítás dátuma : 2017. november 12.

Nyíregyházán rendezték a neveléstudomány legrangosabb hazai eseményét.

2017. november 9-11. Nyíregyházán, a Nyíregyházi Egyetemen zajlott a XVII. Országos Neveléstudományi Konferencia. A rangos eseményen hazai és részben nemzetközi neveléstudományi szakemberek képviselték területüket, mutatták be tudományos eredményeiket. A rendezvény hatalmas érdeklődésre tartott számot. Az esemény nagyságát jelzi, hogy 256 szimpózium előadás, 203 tematikus előadás hangzott el a poszter szekció mellett, melyeket egy időben 13 helyszínen lehetett meghallgatni. Méltán mondhatjuk, hogy ez a neveléstudomány legrangosabb hazai eseménye.
Intézetünket és az Eszterházy Károly Egyetemet Herpainé Lakó Judit, Dr. habil Bognár József, Dr. Révész László, Dr. Fügedi Balázs, Fodor Éva doktorandusz, valamint a Gyakorló Iskola részéről Horváth Cintia testnevelő tanár képviselte.
A részletes program letölthető innen: http://onk2017.hu/wp-content/uploads/2017/10/Reszletes_program_20171030.pdf
Gratulálunk a részvételhez és az előadásokhoz!

Sporttudományi Intézet