Torna siker

Utolsó módosítás dátuma : 2019. december 18.

Gratulálunk!

Az Eszterházy Károly Egyetem Diák-és Szabadidősport Egyesülete torna szakosztályának csapata idén másodszor vett rész a MATSZ sorozatában, ahol a legkisebbeknél (2013-ban vagy később születettek) szerepeltek. Az I. korcsoport összesített versenyében a nagyon értékes hatodik helyet szerezte meg csapatunk, mindössze néhány tizedre lemaradva a dobogós helyezéstől. Külön dicsőség, hogy nagy torna múlttal rendelkező fővárosi egyesületek és régóta sikeresen működő két vidéki klub mögött értük el ezt a szép eredményt.

A lányok mindössze bő egy esztendeje vesznek részt heti rendszerességgel tornaedzéseken, ezen rövid idő alatt rengeteget fejlődtek nemcsak a sportági tartalmak tekintetében, hanem a tornasporthoz való viszonyulásuk, elköteleződésük terén is.

Köszönjük mindenkinek a munkáját, aki bármilyen módon és formában hozzájárult az elért eredményhez.

Továbbra is várjuk a sportág iránt érdeklődő lányok jelentkezését, hiszen tornázni öröm!

A csapat tagjai voltak: Bódi Zsófia, Sebestyén Nóra, Szakács Lili, Majoros Anna, Bárdos Blanka.

Felkészítők: Varga Attila vezetőedző, Toronya Alexandra táncpedagógus, Mocsárkó Zsófia egyetemi hallgató.