Teniszünnep az Egri campuson

Utolsó módosítás dátuma : 2019. április 11.

EKE Dolgozói Teniszverseny

Április 5-én délelőtt 10 órakor maroknyi lelkes teniszimádó gyűlt össze a Leányka utcai Invest Sport teniszpályáin az első alkalommal megrendezésre kerülő EKE Dolgozói Teniszversenyen. Egyetemünk diákjai és dolgozói egyaránt képviseltették magukat a rendezvényen.
A sportolók sorsolás útján párokat alkotva indultak neki a versenynek. A mérkőzések színvonalas játékot hoztak, az idő és a hangulat pedig kiváló volt.

Egyetemünk dolgozói: Fenyves Balázs, Kálovics Ferenc, Varga Zoltán, Márkus Péter, Kristonné dr. Bakos Magdolna, Petrányi Gábor.

Az első évfolyamos tenisz szakedző hallgatók: Bardóczky Kornél, Csanádi Ders, Csőke Gergely, Pék György.

Az eseményt meglátogatta Dr. Liptai Kálmán Rektor Úr és Dr. Bognár József, a Sporttudományi Intézet Igazgatója is.

A megjelent dolgozók a nap végén helyezéstől függetlenül értékes nyereményeket vehettek át Bardóczky Kornél 9-szeres magyar bajnok teniszezőtől.

Jövő év áprilisában is várjuk egyetemünk dolgozóit.

Szeretnénk ha az idei verseny egy új hagyományt indítana Egyetemünk teniszéletében.