TDK Eredmények 2019

Utolsó módosítás dátuma : 2019. május 10.

Eredményes TDK a tavaszi félévben a Sporttudományi Intézetben

Nagyszabású, rangos Tudományos Diákköri Konferenciát szervezett az Eszterházy Károly Egyetem Tudományos Diákköri Bizottsága és a Sporttudományi Intézet a 2018/2019-es tanév tavaszi félévében.

A fordulóra 10 pályamunka érkezett be, melynek részét képezték a TDK dolgozatok és az előadások is. A zsűri (Prof. Dr. Bognár József, Kristonné Dr. Bakos Magdolna, Dr. Révész László, Nagy Petra) a beadott pályamunkák és az előadások alapján értékelt.
A kiegyenlített mezőnyben megoszott első helyen végzett: Horváth Dóra (Testnevelő-edző szak, 3. évfolyam), illetve Király Zsombor (Rekreációszervezés és egészségfejlesztés szak, 3. évfolyam).

Harmadik helyezést ért el Kovács Barbara (Testnevelő-edző szak, 3. évfolyam),

míg különdíjas lett Szoó Regina (Testnevelő-edző szak, 3. évfolyam).

A program Dr. Habil Fügedi Balázs előadásával kezdődött, melyben tudományos alapokra helyezve ismerhette meg a hallgatóság a egészséggel összefüggő alapfogalmakat.

Az előadások magas színvonalára tekintettel a zsűri a dolgozatokat OTDK részvételre is javasolta.
Gratulálunk a díjazottaknak és a résztvevőknek!