Nemzetközi konferencia részvétel

Utolsó módosítás dátuma : 2020. május 09.

Conference on Theory and Practice in Lifelong Learning Experiences – 08-09 May 2020

Sozial und Wirtschafts Forschungsgruppe által szervezett „Conference on Theory and Practice in Lifelong Learning Experiences" nemzetközi konferencián Intézetünket doktorandusz hallgatónk és oktatónk, Horváth Cintia, valamint doktorandusz hallgatónk, Tóthné Vojtkó Veronika képviselte május 9-én.
Az eredetileg Ausztriában, Großpetersdorfban megrendezésre kerülő tudományos konferencia a járványhelyzetre való tekintettel Skype-videókonferencia keretein belül zajlott, május 8-9-én.

Horváth Cintia a magyar iskolákban zajló egészségnevelési programokról, valamint az iskoláskorúak egészségi-fittségi állapotáról tartott előadást: „The status of health education in Hungary".

Tóthné Vojtkó Veronika az olimpiai oktatás, mint innováció az új-zélandi tantervben címmel tartotta meg tudományos előadását: Olympic Education as an Innovation in the New Zealand Curriculum.

Az előadóknak gratulálunk és további sikeres kutatói munkát kívánunk.