MLSZ Grassroots C tanfolyam

Utolsó módosítás dátuma : 2020. február 02.

MLSZ Grassroots C tanfolyam - 2020 tavasz

A Magyar Labdarúgó Szövetség Felnőttképzési Intézete – a 2013. évi LXXVII. törvény hatálya alá nem tartozó iskolarendszeren kívül szervezett MLSZ Grassroots C tanfolyamokat indít 2020 tavaszán a következő helyszínen: Eger

A felvételi vizsga követelményei:

• Felvételi beszélgetés
  • Gyakorlati tesztpálya teljesítése - a teszt feladatok a mok.mlsz.hu Edzőképzési szakirány felületen a dokumentumok között található

A tanfolyam díja: (részletfizetési lehetőség nincs)

50.800 Ft, amely a 27%-os áfát is tartalmazza.

Az összeget a felvétel visszaigazolása után (!) kell befizetni

Jelentkezési feltételek:

• • betöltött 18. életév, melyet érvényes fényképes személyi okmánnyal bemutatásával kell igazolni.
  • • érettségi bizonyítvány, amelynél az eredeti érettségi bizonyítvány bemutatása, ill. az ennél magasabb iskolai végzettséget igazoló irat másolatának bemutatása szükséges.
  • • felelősséggel vállalja, hogy munkájának ellátásában erkölcsileg nem akadályoztatott
  • • orvosi alkalmasság igazolása érvényes sportorvosi igazolással, vagy munkaegészségügyi igazolással (sportedző munkaköri alkalmasság), vagy háziorvosi igazolással (sportolhat, versenyezhet, sporttevékenységet végezhet szöveggel), mely igazolás 30 napnál nem régebbi.

A jelentkezés a mok.mlsz.hu felületen történik, amelyre először be kell regisztrálnia!

A tanfolyam jelentkezési határideje:

Jelentkezés kezdete: 2020.01.15. – 12.00 óra

Jelentkezés vége: 2020.01.21 – 12:00 (illetve a felvételire behívható maximum 50 fő elérésig)

Kérjük a jelentkezés alkalmával figyeljen oda, hogy melyik tanfolyamra jelentkezik (!)
Egy hallgató csak egy tanfolyamra jelentkezhet. A többszöri jelentkezést nem áll módunkban elfogadni.

A jelentkező felvétele esetén a felvételi helyén köteles a tanfolyamot elvégezni. Képzési helyszín váltására lehetőség nincs.

Egyebek:

Az elméleti és gyakorlati foglalkozásokon sportruházatban, edzésszerelésben kötelező a megjelenés, teremcipő és műfűre alkalmas futballcipő is szükséges.
A gyakorlati és elméleti oktatások 5%-án lehet hiányozni!
A gyakorlati foglalkozások sérülés miatti mulasztása hiányzásnak minősül.
Pedagógus továbbképzésre nem akkreditált a tanfolyam.