Konferencia Workshop

Utolsó módosítás dátuma : 2018. november 29.

2018. október 25.

A Nemzetközi Olimpiai Bizottság (IOC) 2018 október 25-én egy konferencia workshop keretében foglalkozott a sportolók életpálya modelljével. Az előadáson a következő kérdésekben adtak ajánlásokat az előadók:
• Ki vagyok én?
• Milyen az iskola, mint támogató közeg?
• Milyen állásra vagyok alkalmas?
• Milyen kommunikációs megoldások segítik a munkavállalást?
• Mely közösségi felületeken érdemes regisztrálni?
A konferencián érdekes megoldásokra világítottak rá, mint a személyiség és a munkakeresés szoros kapcsolata, az olimpiai felkészülés időszakának tanulási nehézségei, a sportolók önismereti problémáinak kezelése. A workshopon Mizsér Attlia vezetésével számos MOB képviselő is részt vett. 8 sportág képviselői (labdarúgás, ökölvívás, kerépár, atlétika, rg, rögbi, vízilabda, kézilabda) és a fogyatékosok sportjában jeleskedő vendégek is megtisztelték a rendezvényt. Egyetemünket és az ökölvívás sportágat Dr. Béki Piroska képviselte.