KARÁCSONYI KÉSZÜLŐDÉS

Utolsó módosítás dátuma : 2017. december 16.

Ünnepvárás a Sporttudományi Intézet hallgatóinak és oktatóinak közreműködésével

2017. december 12-én, kedden délután került sor a Sporttudományi Intézet szervezésében a nagy hagyományokkal rendelkező, Karácsonyi készülődés elnevezésű rendezvényre. A nappali tagozatos rekreációszervezés és egészségfejlesztés szakos hallgatók Herpainé Lakó Judit adjunktus vezetésével fogadták az érdeklődőket. A rendezvény idén új helyszínen, a Líceum dísztermében került megrendezésre, ahol meghitt karácsonyi hangulatban alkothattak a vendégek különböző ajándékokat, a téli ünnepkörhöz kötődő dekorációkat, hagyományos és modern technikák alkalmazásával. Készíthettek narancs mécsest, csokoládé bonbont, karácsonyfadíszeket különböző technikákkal, díszdobozt, speciális porcelánhatású apróságokat, fakorongból rénszarvast, megismerhették a mézeskalács készítés és díszítés rejtelmeit.
A teázó, forraltborozó sarokban kellemes zeneszó mellett lehetőség nyílt az adventi időszakhoz és a téli ünnepkörhöz kötődő szokások, hagyományok, személyes élmények felelevenítésére. A kellemes hangulatú délutánon szép számú érdeklődő tölthette tartalmasan szabadidejét és készülhetett az Ünnepre.
A program az Eszterházy Károly Egyetem vezetésének támogatásával valósult meg, melyet ezúton is köszönünk!
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánunk!
Sporttudományi Intézet