Hatalmas siker volt az Egyetemi Egészségnap

Utolsó módosítás dátuma : 2019. április 03.

A Sporttudományi Intézet 2019. március 27-én rendezte meg Egyetemi Egészségnap rendezvényét a Líceum épületében. A programra az egyetemistákon kívül várták az egyetem dolgozóit illetve óvodásokat és iskolásokat is.

Számos színes és érdekes program közül válogathattak az érdeklődök. Egyszerre négy teremben zajlott előadás az egészséges életmódról, állatterápiás lehetőségekről, stresszkezelésről vagy éppen gasztrokultúráról.

Az előadások mellett idén is Toronyfutó versenyre, mozgásos játékokra, gyógytea kóstolóra, főzőbemutatóra invitálták a résztvevőket.

Idén újdonságként jelent meg a selfie verseny és a plakát készítő verseny is, amelyre szép számban készültek a pályamunkák.

Reméljük mindenki kellemesen elfáradva és új ismeretekkel gazdagodva tért haza a program után!