Hamarosan OTDK!

Utolsó módosítás dátuma : 2021. március 31.

2021. április 7-9-én kerül megrendezésre a 35. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Testnevelés- és Sporttudományi Szekciója, amelyen Hallgatóink és Oktatóink is képviselik Intézetünket.

A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar által megrendezésre kerülő konferencián Hallgatóink az alábbi kutatások eredményeit mutatják be:

• Pergéné Nagy Szilvia Anita: A sport és egészségmagatartás vizsgálata általános iskolások körében (Témavezető: Révész László)
  • Gyenes Tamás: A család mozgásos életmódjának és a gyermekek testnevelés iránti pozitív attitűdjének kapcsolata (Témavezető: Bognár József)
  • Raub Nóra Zita: Versenyszervezés a ritmikus gimnasztikában (Témavezető: Hideg Gabriella)
  • Tóth Ilona Rózsa: Idősek szabadidő eltöltési szokásai az aktivitás tekintetében (Témavezető: Herpainé Lakó Judit)
  • Bernát Viktória: A középiskolások szabadidő eltöltési szokásai a testnevelés tükrében (Témavezető: Herpainé Lakó Judit)

Bognár József Intézetigazgató Úr "A testnevelés és sport neveléstudományi kérdései" szekció zsűrielnökeként, valamint Herpainé Lakó Judit, Révész László és Fügedi Balázs zsűritagokként vesznek részt a konferencián.

Sok sikert és eredményes szereplést kívánunk!