ESA konferencia

Utolsó módosítás dátuma : 2019. augusztus 26.

2019.08.20-23. Menchester

Idén 2019.08.20-23-ig Menchesterben tartotta az Európai Szociológiai Társaság (ESA) éves konferenciáját, melynek a Menchesteri Egyetem adott otthont. A konferenciára népes előadótábor érkezett Európa országaiból, hogy bemutassák kutatási területeiket, eredményeiket a szociológia szerteágazó témáiban. A kiemelkedően magas érdeklődésre való tekintettel az egyetem 2 külön helyszínt is biztosított, a szekcióülések is nagyon eltérő témákban egyszerre több helyen zajlottak.

Egyetemünket Dr. Béki Piroska, egyetemi adjunktus és Faragó Beatrix, szakedző hallgató képviselte. Témájuk a gender és munkaerőpiac szekcióban jelent meg. Sajnos a sport, mint kiemelkedő terület ebben a szekcióban egyedüliként volt a témák között.