Díjak, miniszteri elismerések

Utolsó módosítás dátuma : 2019. május 13.

Magyar Sport Napja

Prof. Dr. Kásler Miklós az Emberi Erőforrások Minisztériumának minisztere és Dr. Szabó Tünde sportért felelős államtitkár a Magyar Sport Napja alkalmából tartott ünnepségen (2019. május 13.) díjakat és miniszteri elismerő okleveleket adott át a Vigadóban.

Az Eszterházy Károly Egyetemről a sport területén végzett kiemelkedő oktatói és tudományos tevékenysége elismeréseként Prof. Dr. Bognár József Kemény Ferenc-díjat kapott.

Az eseményen emellett Magyar Sportcsillagok Ösztöndíjak átadására is sor került. A 2018/2019. tanév második félévében Magyar Sportcsillagok Ösztöndíjat 21 sportág 93 sportolójának, köztük hat parasportolónak ítélték oda. Egyetemünkről Gangl Edina (vízilabda), Valter Attila (kerékpár), Lévai Zoltán (birkózás) és Torba Erik (birkózás) kapott ösztöndíjat.

Gratulálunk a díjazottaknak!